Kim jesteśmy?

Grzegorz Jakubczak
CEO

business photo

Justyna Poczobut
Manager Marki

Justyna no frame photo

Zajmujemy się kompleksową obsługą marketingu internetowego oraz kreujemy wizerunek firm w sieci. Naszym celem są lepsze wyniki Twojej firmy, dlatego zawsze doradzamy w wyborze usług oraz dostosowujemy ofertę do indywidualnych potrzeb, specyfiki branży oraz budżetu przeznaczonego na reklamę, aby efekty naszej współpracy były jak najlepsze dla Twojego biznesu.
Portfolio naszych usług pozwala zaistnieć nowym firmom w sieci, ugruntować pozycję i zwiększyć konkurencyjność marek już istniejących, poprawić rozpoznawalność firmy oraz zwiększyć sprzedaż.

Dlaczego manufaktura?

Hot Creations powstało w 2018 roku jako manufaktura marketingu internetowego. Pracujący w naszej firmie zespół to wyspecjalizowani w swoich dziedzinach eksperci marketingu i innych działań sieciowych, którzy wspólnie działają na sukces Twojej firmy, łącząc swoją wiedzę. Chcemy, aby nasza praca opierała się na wspólnym podejmowaniu trudnych tematów w sposób kompleksowy. Nie musisz powierzać pracy nad stroną kilku różnym agencjom, ponieważ wszystkim zajmą się nasi specjaliści.

Dlaczego Wisła?

Uważamy, że za efekty pracy odpowiada nie tylko doświadczenie, umiejętności oraz motywacja, ale również otoczenie, w jakim działamy. Piękno Beskidu Śląskiego i bliskość czystej natury dodaje nam energii, inspiruje do działania i pobudza do szukania nowych rozwiązań. Ponadto jest to miejsce bogate pod względem wydarzeń kulturalnych, turystyki i rozrywki, które przez cały rok cieszy się zainteresowaniem turystów.
Zależy nam również na podniesieniu konkurencyjności tego regionu i wyjściem z działaniami marketingowymi poza główne ośrodki.

Dlaczego my?

Jako manufaktura marketingu internetowego specjalizujemy się we wprowadzaniu nowych marek na rynek elektroniczny oraz zwiększaniem konkurencyjności firm już istniejących. Pomagamy pozyskiwać lepsze wyniki sprzedażowe firmom usługowym, sklepom internetowym i wszelkim innym rodzajom działalności. Dbamy o wizualny aspekt marki i jej identyfikację. Oferta indywidualna dopasowywana jest do potrzeb klienta, a także spodziewanych efektów i celu, jakim jest maksymalizacja zysków ze współpracy. Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci dobrać najlepszą usługę.