Strona Apart Senior

Założenia projektowe

Projekt zakładał stworzenie strony i identyfikacji wizualnej dla powstających apartamentów inwestycyjnych w Beskidzie Śląskim. Założeniem projektu była przejrzysta i elegancka strona w stonowanej kolorystyce z prostymi funkcjonalnościami i dużą ilością grafik. Na realizację projektu mieliśmy 30 dni.

Strona responsywna

Strona dostosowań jest do urządzeń minionych, zarówno do smartfonów, jak i tabletów. Wszystkie elementy na stronie dopasowują się do rozmiarów ekranu.

Formularz kontaktowy

Strona ma wbudowany formularz kontaktowy, przez który klienci mogą skontaktować nie bezpośrednio z właścicielem strony, w celu uzyskania informacji o inwestycji.

Landing page

Strona ma dodatkowy landing page, na który trafiają użytkownicy z reklam w mediach społecznościowych. Znajdują się tam podstawowe informacje i formularz do kontaktu.

Realizacja

Na stronie użyliśmy czytelnej i wyraźnej czcionki, która jest spójna z czcionką na innej stronie klienta. Strona poza rozbudowaną stroną główną, ma cztery podstrony, trzy opisujące i prezentujące każdą z nieruchomości oraz plany mieszkań, a także stronę kontaktu. W ramach projektu przygotowaliśmy także landing page, na który trafiały osoby klikające w reklamę. Przez landing użytkownicy mogli przesłać wiadomośc bądź zostawić dane kontaktowe. Na stronie znajduje się także formularz kontaktowy oraz duża ilość grafik i ikon w barwach marki.

Zobacz całą realizację

Ostateczny efekt

Strona zrealizowana została w terminie. Wszystkie założone cele i obowiązkowe punktu znalazły się na stronie. Udało się stworzyć stronę, które odpowiada na zapotrzebowanie klienta, a także pasuje do profilu działalności.

Zapytaj nas o propozycję dla Twojej firmy