Grzegorz Michałek – pozycjonowanie strony internetowej

Założenia projektowe

Strona artysty z Wisły Grzegorza Michałka wymagała optymalizacji, dodania dodatkowych treści oraz rozbudowy o realizację. Naszym zadaniem było pozycjonowanie strony na frazy związane ze snycerstwem, sztuką rzeźbienia  w drewnie oraz samej rzeźby. Po zoptymalizowaniu strony skupiliśmy się na działaniach link buildingowych. 

Optymalizacja strony

Pierwszym etapem pozycjonowania strony internetowej jest jej optymalizacji, w tym przypadku, w pierwszej kolejności uzupełnieni treści i poprawa szybkości ładownia.

Wybór słów kluczowych

Po konsultacji z klientem oraz sprawdzeniu najważniejszych i najpopularniejszych fraz kluczowych dobrane zostały te, na które chcieliśmy aby strona wyświetlała się najczęściej.

Link building

Stale powiększająca się sieć linków przychodzących bardzo pozytywnie wpływa na stronę internetową i sprawia, że nieustannie przybywa jej zaufania w oczach robotów Google.

Realizacja

Pozycjonowanie stron internetowych jako proces, a nie działanie samo w sobie trwa nieprzerwanie od kilkunastu miesięcy. Strona notuje z każdym kolejnym miesiącem wzrosty widoczności za które odpowiadają m.in regularnie rozbudowywane sieci linków przychodzących. Dbamy także o przyrost linków z marketingu szeptanego. 

Realizacja zaczęła nie od optymalizacji strony, uzupełnienia jej o treści, rozbudowy najważniejszych elementów i istotnych z punktu widzenia klienta odwiedzającego stronę informacji.

Obecnie strona także rozbudowuje się o sklep, w którym będzie można znaleźć rzeźby, a także inne elementy stworzone przez artystę. 

Ostateczny efekt

Strona dobrze radzi sobie w wyszukiwarce Google na najistotniejsze z punktu widzenia branży frazy związane ze sztuką snycerstwa, rzeźbą, balustradami drewnianymi czy rzeźbami ogrodowym. Wielu użytkowników trafia na stronę prosto z wyszukiwarki Google. 

Zapytaj nas o propozycję dla Twojej firmy