JRModulars – Social Ads

Założenia projektowe

Firma JRModulars, która stworzyła na początku pandemii mobilne punkty epidemiologiczne Care Box, w których promocję także byliśmy zaangażowani, zwróciła się do nas z prośbą o pomoc w promocji nowy produktów, w tym głównie Garden Box’a. Jest to biuro modułowe, które może stanąć w ogrodzie i zastąpić zarówno tradycyjne biuro, jak i home office. 

Naszym zadaniem było stworzyć kampanię docierającą zarówno do użytkowników znających Care Box, jak i zupełnie nowych.

Kampanie wizerunkowe i sprzedażowe

Stworzyliśmy kampanie zarówno sprzedażowe, jak i wizerunkowe, dzięki którym budowaliśmy zaufanie do marki.

Remarketing

Chcieliśmy dotrzeć do osób, które znają już markę i są zaznajomione z ich działalnością, aby przedstawić im nowy produkt.

Cel - konwersje

Głównym celem reklam było zachęcenie jak największej liczby użytkowników do zakupu produktu poprzez kontakt z firmą.

Realizacja

Promocję produktów Garden Box podzieliliśmy na dwa rodzaje. Pierwsza z nich oparta była o remarketing, czyli docierała do osób, które już odwiedziły wcześniej stronę firmy i znają tę markę. Druga do całkiem nowych użytkowników, którzy będą pasować do profilu osób potencjalnie zainteresowanych takim produktem. 

Kampania trwała łącznie trzy miesiące, w międzyczasie promowaśmy także samą markę i stronę na Facebooku, żeby zwiększyć świadomość marki. 

Skupialiśmy się na przedstawieniu cech produktu i jego zalet, a przede wszystkim na stworzeniu w nim potrzeby posiadania samodzielnego biura w ogrodzie. 

Ostateczny efekt

Po trzech miesiącach promocji firma otrzymała ponad 20 zapytań o produkt z samej reklamy i więcej ze strony interetowej. Biorąc pod uwagę budżet, którym operowaliśmy i produkt, który jest bardzo specyficzny, wyniki są więcej niż zadowalające. 

Zapytaj nas o propozycję dla Twojej firmy