Kreacja WWW

Tworzenie stron internetowych i sklepów e-commerce

#oferta #Strony WWW i e-commerce

Strona internetowa powinna spełniać kilka głównych założeń. Przede wszystkim musi być dostosowana do urządzeń mobilnych, ponieważ większość użytkowników obecnie przegląda sieć właśnie na urządzeniach mobilnych. Im bardziej intuicyjna i czytelna strona tym wygodniejsza będzie dla użytkownika. Pomożemy Ci stworzyć stronę, która będzie dostosowana do wygody użytkowników, ale takaż spełni Twoje wymagania.

Nowoczesna strona internetowa, stworzona z myślą o wygodzie użytkowników i aktualnym wytycznym dla web masterów sprawi, że Twój biznes zyska atrakcyjną wizytówkę, a także miejsce w sieci, które będzie odpowiedzią na najważniejsze pytania swoich klientów. 

Dlaczego Twoje firma powinna mieć stronę Internetową?

Strona internetowa to miejsce w sieci Twojej firmy. Na stronie znaleść mogą się szczegółowe informacje na tema działalności, produktów, usług, a także formularz i inne dane kontaktowe. Strona internetowa jest więc odpowiedzią na większość pytań, które mogą zadawać klienci.

Strony WWW i sklepy e-commerce

Strony internetowe WordPress

Spójna prezentacja firmy i jej usług

Wizytówkowa strona WWW jest obecnie must have w biznesie zarówno o zasięgu globalnym jak również większości firm lokalnych. CMS WordPress pozwala na dowolną konfigurację strony, dzięki której oddamy ducha Twojej marki oraz w atrakcyjny sposób zaprezentujesz swoją firmę. 

W zależności od ilości podstron, nakładu pracy oraz wielkości tworzonego portalu realizujemy je w czasie od 2 tygodni do 3 miesięcy. W trakcie nawiązywania współpracy określamy termin realizacji.

Cena, podobnie jak czas, uzależniona jest od nakładu pracy oraz ilości i jakości dostarczonych materiałów. Ceny rozpoczynają się od kwoty 1000 zł za stronę typu One Page.

Im więcej materiałów otrzymujemy, tym szybciej i sprawniej jesteśmy w stanie wykonać stronę. Do jej stworzenia potrzebujemy logotypu, zdjęć produktów, grafik, wytycznych dotyczących opisów, a także wytycznych dotyczących układu strony i koniecznych funkcjonalności.

Nasze strony posiadają niezbędne zgody RODO oraz politykę prywatności. Jako firma specjalizujemy się w SEO więc nasze strony są dostosowane dla wyszukiwarek Google. W ramach wykonania strony WWW wpinamy Google Analytics, na życzenie klienta możemy dodać Facebook Piksel. Strony są dostosowane pod urządzenia mobilne.

Sklepy e-commerce Woocommerce i PrestaShop

Skuteczna sprzedaż w sieci

Woocommerce i PrestaShop to systemy oferujace wiele mozliwosci konfiguracji. Oby dwa rozwiazania sa sprawdzone i oferuja bezpieczny proces sprzedazy produktow i wiele integracji z systemami rozliczen, magazynowania oraz firmami kurierskimi. Doradzamy w wyborze CMS na którym postawić sklep. Rekomendujemy Woocommerce do sklepów o mniejszej ilości produktów, a dla większych sklepów Presta Shop.

Na życzenie klienta możemy tworzyć szablon sklepu od podstaw lub oprzeć się na jednym z gotowych i dostosować do potrzeb. 

Na życzenie klienta możemy dodać produkty. Wyceniamy wtedy nakład pracy, czy np. trzeba stworzyć opisy i/lub obrabiac zdjęcia. Wycena indywidualna za szt.

Tak, realizujemy te działania wykorzystując wtyczki, na podstawie umów i licencji podpisanych przez te firmy z kontrahentem. Wykonujemy również integrację z systemami dropshipping oraz systemami magazynowymi.

Dlaczego warto stworzyć profesjoanlną stronę www?

Spójny i angażujący wizerunek marki

Strona internetowa jest wizytówką marki w sieci. Powinna być dopełnienim i uzupełnieniem całej identyfikacji wizualnej marki. Podczas tworzenia strony ważny jest wybór czcionek, kolorystyki i grafik, które będą budować spójny i pełny wizerunek marki w Internecie.

Łatwiejsze dotarcie do klienta

Profesjonalna i dobrze zaprojektowana strona internetowa, stworzona pod użytkownika sprawia, że ten dużo łatwiej odnajduje wszystko ważne dla niego informacje i szybciej dociera do kontaktu. Ułatwia to sprawną komunikację.

Efektywniejsza ekspozycja produktów lub usług

Strony stworzone pod sklepy, czy strony prezentujące produkty są miejscem, w którym każdy z produktów może zyskać bardzo dokładny opis, może zostać zaprezentowany z każdej strony i w różnych wariantach. Dzięki temu użytkownik ma szansę dokładnie zapoznać się z proponowanym produktem.

Większa rozpoznawalność marki

Kreacja stron www to także kreacja wizerunku marki. Wybór czcionek, kolorystyki i projektowanie logo mogą posłużyć także do tworzenia identyfikacji na innych produktem i elementach marki.

Daj się poznać swoim klientom

Strona www to także miejsce, w którym klienci mogą zapoznać się nie tylko z produktami, czy usługami, ale także z historią firmy, osobami, które w niej pracują, czy ideą, która przyświeca działalności.

Szybszy rozwój firmy

Każda z firm, nawet działająca lokalnie mała firma usługowa powinna posiadać stronę internetową, dzięki której będzie w stanie docierać do szerszego grona odbiorców, co możliwe będzie poprzez usługę pozycjonowania lub reklam Google Ads.

Skutecznie rozwijaj biznes lokalny

Poszukiwanie usług w mieście rozpoczynamy od wyszukiwarki Google. Dlatego niezwykle istotne jest posiadanie dobrze stworzonej strony www.

Skontakuj się z nami, a pomożemy rozwijać Twój biznes!

Jak tworzymy strony internetowe?

Brief

Strony realizujemy na podstawie briefu, w którym wytyczamy wymogi dotyczące projektu, podstawowych funkcjonalności, wygladu oraz treści i grafik.

Każdą współpracę rozpoczynamy od briefu, w którym poznajemy Twój biznes, cele oraz obszary, na których chcesz się skupić. To zrozumienie Twojego modelu firmy, produktów i usług pozwala nam spełnić Twoje oczekiwania. Według Twoich potrzeb określimy zakres współpracy oraz stworzymy całą strategię pozycjonowania.

Realizacja prototypu strony WWW

Pierwsza konfiguracji strony obejmuje stworzenie szablonu, na podstawie briefu. W trakcie tego procesu wdrażamy wygląd graficzny strony oraz funkcjonalności, na podstawie którego inwestor jest w stanie określić nam czy realizowana strona jest w dobrym kierunku. 

Wdrożenie głównych funkcjonalności

Wdrażamy wymagane funckjonalności strony takie jak,

Stworzenie layoutu graficznego

Tworzymy layout graficzny

Stworzenie i uzupełnienie treści

Przygotowujemy zoptymalizowane treści na stronę WWW

Wytyczenie i wdrożenie poprawek

Po prezentacji prototypu strony zbieramy feedback, na podstawie, którego wdrażamy zmiany na stronie Internetowej wedle wytycznych i dopinamy projekt do końca. Na tym etapie uzupełniamy również braki i dopracowujemy wizję inwestora. Poprawki realizujemy według ustaleń w jednej, dwóch lub trzech seriach poprawek.

Oddanie projektu

Koniec realizacji to oddanie projektu, włączenie strony do indeksowanie Google oraz ostatnia weryfikacja funkcjonalności.

Opieka nad stroną WWW

W ramach opieki nad stroną realizujemy bierzące zmiany na stronie oraz czuwamy nad poprawnym funckjonowaniem portalu. Doradzamy również jakie kolejne kroki podjąć by rzowijać biznes oraz nad czym warto się skupić.Co miesiąc przesyłamy Ci raport PDF, który zawiera prace jakie wykonaliśmy nad Twoją stroną Internetową oraz efekty takie jak ruch organiczny, pozycje, widoczność i rozwój profilu linków. Dane prezentujemy w formie wykresów i diagramów wraz ze zmianami procentowymi w odniesieniu do wcześniejszych miesięcy.

Dlaczego powinieneś stworzyć stronę Internetową z nami?

Doświadczenie, wiedza i consulting

Stale poszerzamy naszą wiedzę z zakresu tworzenia profesjonalnych i nowoczesnych stron internetowych. Każda kolejna realizacja to dla nas nowe doświadczenie oraz porcja wiedzy. Po zakończeniu tworzenia strony możecie liczyć wsparcie dotyczące nauki działania strony.

Wygoda i responsywność

Najważniejsze w przypadku stron internetowych jest obecnie to, aby działały dobrze na urządzeniach mobilnych. Przeważająca liczą użytkowników obecnie przegląda strony internetowe właśnie na urządzeniach mobilnych.

Bieżąca opieka techniczna 

Zapewniamy bieżącą opiekę techniczną dotyczącą zmian na stronach, aktualizacji i koniecznych poprawek. Nasi klienci mogą liczyć na wsparcie techniczne także podczas większych działań dotyczących strony internetowej.

Ile kosztują wykoniae strony internetowej?

Na cenę wykonania strony internetowej wpływa wybór silnika strony, fakt, czy będzie ona wykonana na gotowym szablonie, czy stworzona od podstaw. W przypadku wyboru gotowego motywu należy także doliczyć koszt zakupu tego motywu lub ewentualnych płatnych modułów bądź wtyczek, które mogą być niezbędne do prawidłowego funkcjonowania strony.

Jaki budżet przeznaczyć na krację strony?

Doradzamy w wyborze silnika strony, szablonu i ewentualnych motywów tak, aby jak najlepiej oddawały one potrzeby i cele postawione przed stroną.

Zapytaj nas o propozycję dla Twojej firmy