Strona internetowa MDach

Założenia projektowe

Stworzenie strony dla firmy zajmującej się tworzeniem dachów było prawdziwym wyzwaniem. Strona ma trzy wersje językowe, naszym zadaniem było stworzenie strony o charakterze informującym z formularzem kontaktowym. Potencjalny klient, odwiedzając stronę, może zapoznać się nie tylko z dokładną specyfiką działań firmy, ale także dowiedzieć się, z materiałami, jakich producentów pracują. Na przygotowanie strony mieliśmy 30 dni.

Strona responsywna

Strona dostosowań jest do urządzeń minionych, zarówno do smartfonów, jak i tabletów. Wszystkie elementy na stronie dopasowują się do rozmiarów ekranu.

Strona wyboru

Głowna strona, na którą trafia użytkownik jest stron wyboru, to właśnie z niej kierowany jest do jednej z dwóch stron, odpowiadających różnym działalnością klienta.

Wersje językowe strony

Strona stworzona została w trzech wersjach językowych - po polsku, czesku i słowacku.

Realizacja

Strona ma szeroko rozbudowaną strukturę zawierającą nie tylko kolejne podstrony, ale także wpisy blogowe. Wszystkie strony znalazły się w rozbudowanym menu górnym. Kolorystyka strony nawiązuje bezpośrednio do logo firmy, które stworzone zostało w jasnych i ciepłych barwach. Dominującym kolorem na stronie jest jednak czysta biel, która idealnie sprawdza się jako tło dla licznych zdjęć i grafik. Ważnym elementem strony są także animacje wejścia, przycisków, czy grafik. Dużym wyzwaniem było stworzenie wersji strony w języku czeskim oraz słowackim i uzupełnienie wszystkich treści.

Zobacz całą realizację

Ostateczny efekt

Powstała strona w pełni odpowiada założeniom klienta i pierwszy projekt. Pomimo dużej ilości informacji jest czytelna i wygodna w użytkowaniu. Jasne kolory i duża ilość grafik sprawiają, że poruszanie się po niej i pozyskanie ważnych informacji jest łatwe i wygodne. Użytkownik odwiedzający stronę Mdach może zarówno uzyskać wszelkie ważne i istotne dla niego informację jak i w łatwy sposób znaleźć kontakt do firmy.

Zapytaj nas o propozycję dla Twojej firmy