Strona internetowa Mrazi

Założenia projektowe

Projekt zakładał stworzenie identyfikacji wizualnej oraz strony internetowej dla firmy świadczącej usługi koparką. Po naszej stronie było także stworzenie logotypu firmy. Strona miała skupiać się przede wszystkim na świadczonych usługach i zachęcać użytkowników do kontaktów. Na realizację projektu mieliśmy 30 dni.

Strona typu one page

Strona jest zbudowana w oparciu o typ one page, wszystkie informacje zawarte są na jednej, przewijanej stronie.

Strona responsywna

Strona dostosowań jest do urządzeń minionych, zarówno do smartfonów, jak i tabletów. Wszystkie elementy na stronie dopasowują się do rozmiarów ekranu.

Identyfikacja wizualna

W ramach projektu stworzyliśmy całą identyfikację wizualną od podstaw, w tym także logotyp.

Realizacja

Strona stworzona została na WordPressie. Użyliśmy mocnych i kontrastowych kolorów, żeby podkreślić rodzaj świadczonych usług i ich jakość. Jest to strona onepage, głównie o znaczeniu informacyjnym, skupiliśmy się na zaprezentowaniu zdjęć i filmów z realizacji, a także na wyraźnym zaznaczeniu kontaktu, który przyczepiony jest do góry strony.

Zobacz całą realizację

Ostateczny efekt

Strona zrealizowana została w terminie, a ostateczny wygląd strony w pełni odpowiada na założenia projektu. Strona jest czytelna, wyrazista i nie ma na niej zbędnych informacji. Ponadto wyszczególniliśmy nie tylko usługi świadczone przez klienta, ale także podkategorię, tak, aby odwiedzający stronę dostali jak najwięcej niezbędnych informacji.

Zapytaj nas o propozycję dla Twojej firmy