Strona muzeum Rdzawe Diamenty

Założenia projektowe

Projekt zakładał stworzenie strony internetowej dla Muzeum Rdzawe Diamenty z Ustronia. Strona odpowiada stylistyce samego muzeum, przywodzi na myśl stare motocykle i atmosferę muzeum. Dla klienta najważniejsze było stworzenie podstron z najistotniejszymi i najważniejszymi wydarzeniami, a także angielską wersję językową. Nie miała to być jedynie strona informująca o istnieniu muzeum, ale także zbierająca najważniejsze historie z jego istnienia.

Dwie wersje językowe

Strona ma dwie wersje językowe - polską oraz angielską, dzięki czemu turyście z zagranicy mogą uzyskać wszelkie niezbędne informacje.

Strona responsywna

Strona dostosowań jest do urządzeń minionych, zarówno do smartfonów, jak i tabletów. Wszystkie elementy na stronie dopasowują się do rozmiarów ekranu.

Opinie klientów

Na stronie głównej znalazł się moduł, który wyświetla opinie na temat muzeum zaciągnięte z Google, dzięki czemu użytkownicy od razu mogą sprawdzić, czy to miejsce dla nich.

Realizacja

Strona powstała na Word Pressie. Największym wyzwaniem było stworzenie spójnej wizji na bardzo różnych tematycznie stronach. W części podstron są to filmy, w innej treści a jeszcze w innej galerie zdjęć. Strona ma dwie wersje językowe, dużą mapę z adresem dojazdu, linki do wszystkich profili w Social Media i szereg istotnych dla zwiedzających informacji. 

Zobacz całą realizację

Ostateczny efekt

Strona zrealizowana została w wyznaczonym terminie, oddaje charakter samego muzeum i doskonale wpasowuje nie w kolorystykę i fakturę wnętrza. Znajdują się tam na bieżąco aktualizowane informacje na temat działalności muzeum i przyszłych wydarzeń.

Zapytaj nas o propozycję dla Twojej firmy